خبرخوان

اقدام ارزشمند وزیر بهداشت دکتر هاشمی در هواپیمای حجاج

اقدام ارزشمند وزیر بهداشت دکتر هاشمی در هواپیمای حجاج

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر امروز در حالی از هواپیمای حامل خانواده جانباختگان فاجعه منا پیاده شد که اقدام او داخل هواپیما اشک شوق از چشم حجاج داغدار را سرازیر کرد.

به گزارش گروه جوان و جامعه خبرگزاری برنا، دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظهر امروز با هواپیمای حامل داغداران فاجعه منا به تهران برگشت.

وی در طول پرواز دو ساعته از جده تا تهران چند بار به سراغ حجاج داغدار رفت و حال آنها را پرسید وبه این حجاج روحیه داد، همچنین با سایر مسافران که اکثرا داغدار بودند نیز به گفتگو پرداخت و به آنها امیدواری داد که مشکلات هرچه سریعتر پایان خواهد یافت و برای آنها طلب صبر از درگاه خداوند کرد.

اقدام قاضی زاده هاشمی هنگام خروج از هواپیما اما باعث شد اشک شوق و تشکر ازچشمان اکثر حاضرین در هواپیما جاری شود.در حالیکه مسافران و مهمانداران هواپیما راه را برای خروج سریع وزیر بهداشت دولت تدبیر و امید باز کرده بودند ولی وی به هیچ عنوان قبول نکرد زودتر از مسافرین از پله های هواپیما پایین بیاید، دکتر قاضی زاده هاشمی در مسیر مسافران ایستاد، آنها را یک به یک بدرقه کرد و در نهایت پس از خروج آخرین مسافر، از پله های هواپیما پیاده شد.

لازم به ذکر است صبح امروز رییس جمهوری از تلاش های دکتر هاشمی و دکتر ظریف در حل مشکل حجاج ایرانی تقدیر و تشکر کرد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :