قوانین و مقررات استفاده از وب‌ سایت پایگاه تخصصی علوم بینایی ایران

کاربران گرامی،

براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.

۱- این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

۲- وب سایت پایگاه تخصصی علوم بینایی ایران یک وب‌ سایت تخصصی علوم بینایی است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند .این وب‌ سایت ‌به عنوان یک نشریه‌ الکترونیکی، تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آنها می‌داند.

 

۳- وب سایت eyevs.com یک وب سایت اطلاع رسانی به زبان فارسی است. لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) بدون اخطار قبلی پاک خواهد شد.

 

۴- از درج هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقيقي يا حقوقي تابع کشور جمهوري اسلامي ايران توهين و يا افترا شود ممانعت مي‏شود.

 

۵- از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاري کشور جمهوري اسلامي ايران، مشمول عنوان جرم شود پرهيز شود.

 

۶- هرگونه کپی برداری از محتویات وب سایت eyevs.com اعم از تصاویر،مطالب،ویدئو ها و نظرات کاربران در فضا های مجازی و حقیقی توسط افراد حقیقی و حقوقی به هر نحو ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد(فقط با ذکر نام و اجازه مدیریت وب سایت مجاز می باشد).

 

۷- درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران در  وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

۸- تمامی تماسهای الکترونیک با سایت eyevs.com  بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت می گردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.

 

۹- انتقال ،پست و انتشار هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنین درج کلمات تهدید آمیز و توهین آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، و یا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغیب به انجام رفتارهایی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد.